Slaptos kameros

Slaptas kameras išpopuliarino filmas apie Džeimsą Bondą, kuriame jos galėjo būti paslėptos rašiklyje ar kaklaraištyje. Visuomenėje dabar tokio ar panašaus tipo kameros naudojamos prekybos centruose, bankuose, kitokiose įstaigose. Vis daugiau žmonių slaptas kameras naudoja ir namuose – dažniausiai patalpų, kuriose būna ne tik šeimos nariai (pavyzdžiui auklės, tvarkytojai, mokytojai ir pan.) stebėjimui. Daug žmonių slaptas video kameras naudoja kaip namų saugumo sistemos dalį.

Slaptos video kameros dažniausiai naudojamos bendroje sistemoje su:

  • durimis ir langais, turinčiais naujoviškas specialias spynas
  • langų ir durų davikliais
  • su apsauginės signalizacijos sistema

Jei jūs galite sau leisti įsirengti video stebėjimo sistemą, kontroliuojamą per nuotolį apsaugos kompanijos, tai yra puiku. Tačiau ne kiekvienas tai sau gali leisti. Tik gana pasiturintis žmogus pasirinks tokį variantą. Žymiai daugiau žmonių galėtų sau leisti įsirengti video stebėjimo sistemas su slaptomis kameromis, kurios įrašus perduoda centralizuotam įrašymo įrenginiui, esančiam tame pačiame name. Video įrašus ar vaizdą realiame laike galima matyti ir per atstumą – interneto tinklo pagalba.

Daug žmonių nusprendžia naudoti slaptas videokameras, kad apsisaugotų prieš vagystę nuo žinomų lankytojų (remonto tarnybų darbuotojus, valytojus, vaikų globėjus ir taip toliau). Jūs galite slaptas kameras naudoti ne tik prieš vagystę, bet ir stebėjimui, kaip nusamdyti vaikų ar neįgalių žmonių globėjai, slaugytojai atlieka savo darbą. Kitas slaptų kamerų naudojimo motyvas – vaizdo įrašai gali pasitarnauti kaip įrodymas vagysčių atveju. Paprastas vaizdo kameras bei įrašymo įrenginius įsilaužėlis gali neutralizuoti, sunaikinti ir pan. Slaptų video kamerų jis gali net nepastebėti ir neįtarti, kad vaizdas patalpoje įrašinėjamas.