Sirena

Sirenos naudojamos garsinio signalo generavimui apsaugos MR100.jpg sistemos suveikimo atveju. Garsinės sirenos turi atbaidantį, trikdantį įsilaužėlius bei perspėjantį aplinkinius poveikį.

Pagal statymo vietą sirenos skirstomos į :

  • Vidines
  • Lauko

Vidinės sirenos statomos patalpų viduje ir paprastai neturi rimtesnės apsaugos nuo aplinkos poveikio, neturi apsaugos nuo nuėmimo priemonių. Vidinės sirenos gali būti su blykste, gali būti be blykstės.

Laiko sirenos paprastai turi apsaugos priemones nuo nuėmimo, kitokias apsaugos priemones. Jos atsparenės klimatinio poveikio priemonėms, dažniausiai turi autonominius akumuliatorius, informacinius šviesos diodus, atidarymo daviklius. Natūralu, kad jų kaina SIM19.jpg yra kelis kartus didesnė nei vidaus sirenų, jų pastatymas kainuoja taip pat žymiai daugiau.

Kartai žmonėms kyla klausimas – kurią sireną statyti? Bute vargu ar bus reikalinga lauko sirena, tačiau biure, name be jos vargu ar apsieisite. Vidaus sirena net ir statant lauko sireną taip pat būna pastatoma. Kartais statant lauko sireną, vidaus sirena būna ir būtina. Tai ypač liečia apsaugos sistemas, kurios kartu apima ir priešgaisrinės saugos ar dujų nuotėkio apsaugos elementus. Esant gerai garsinei patalpų ar namo izoliacijai, viduje esantys žmonės, suveikus apsaugos sistemai paprasčiausiai to gali neišgirsti.