Kokia signalizacija geresnė – laidinė ar belaidė?

Jei yra galimybė įrengti ir tokią ir tokią tai geriau įrengti laidinę – jos paprastesnis ir pigesnis aptarnavimas, jų daviklių kainos šiek tiek mažesnės. Laidinių apsaugos sistemų patikimumas tikrai yra didesnis nei daugumos belaidžių bei hibridinių.
Jei patalpa suremontuota ir nėra galimybių pravesti signalizacijos kabelius arba ne visur yra tokia galimybė – tada labiau tinka belaidė arba hibridinė signalizacija. Belaidės signalizacijos trūkumas, kad reikia sekti stovį bei esant reikalui keisti ne tik rezervinį akumuliatorių, bet ir kiekvieno belaidžio daviklio maitinimo elementus. Be to, belaidės sistemos nėra vienodai saugios ir patikimos. Vienos jų nelabai patikimos, kitos patikimumu prilygsta laidinėms.
Belaidės apsaugos sistemos turi kai kurių ypatumų, kuriuos sąlygoja diegiamos baterijų taupymo technologijos. Pavyzdžiui, kai kuriuose belaidžiuose judesio davikliuose būna įjungiamas „snaudimo” režimas tam tikram laikui, jei iš eilės būna dažni suveikimai. Klaviatūros apšvietimas būna ribotą laiką – tik tada kai ja naudojamasi ir nustatytą laiką po panaudojimo.
Belaidės sistemos didelis privalumas – beveik niekada nekyla problema norint išplėsti apsaugos sistemą.